Akc
DSC06350_edited.jpg

Nadcházející události

Pro členy klubu pořádáme zajímavé akce. Ať už to jsou networkingové večery nebo společenské akce, kde je cílem poznání ostatních členů a společná zábava.

Na nadcházející akce se můžete podívat a přihlásit níže:

• 01. 2. 2024 17:30 – 23:00
    SPOJKA KARLÍN, Pernerova, 186 00 Praha 8-Karlín, Česko
    Představujeme vám vrcholnou událost v historii naší komunity, určenou pro příznivce značky CAVALIER. Tato akce Vám přinese novou inspiraci, cenné kontakty a vytvořili jsme ji tak, aby byla klíčovým okamžikem pro úspěšný start tohoto roku.
  • 01. 2. 2024 17:30 – 23:00
    SPOJKA KARLÍN, Pernerova 697/35 Praha 8
    Představujeme vám event Večer kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024, který vám přinese novou inspiraci, nové kontakty a pomůže vám tak nastartovat příští rok. Tak si připravte svůj nejlepší oblek a připojte se k nám.
  • 02. 11. 2023 18:00 – 21:00
    Cavalier, nám. Hrdinů 1034/6, 140 00 Praha 4-TJ Pankrác, Česko
    Rádi bychom vás pozvali na exkluzivní workshop zaměřený na produkty Apple. Objevte, jak plně využívat své Apple produkty a chránit svá data. Připojte se k nám a odkryjte tajemství za těmito ikonickými zařízeními.
  • 05. 10. 2023 18:00 – 21:00
    Cavalier, nám. Hrdinů 1034/6, 140 00 Praha 4
    Networking, který obohatí Váš život. Konkrétní návod, jak vaše peníze proměnit v mosty vedoucí k prosperitě. Vzdělávací zážitek, kde na vlastní kůži pocítíte, jak zvládnout emoce při obchodování na burze. Obohaťte svůj život novými přátelstvími a profesními kontakty. Večerem provází Martin Liebl.
  • 30. 8. 2023 18:00 – 21:00
    Vltava, parník, Na Františku 847/8, 110 00 Praha 1-Staré Město, Česko
    Pokud jste ještě nikdy nezažili Prahu z paluby parníku ve večerních hodinách, čeká vás nezapomenutelný zážitek. Historické památky osvětlené v noci, odraz vody a jedinečná atmosféra lodi.
  • 29. 7. 2022 14:00 – 16:30
    Cavalier Store Brno, Drobného 48, 602 00 Brno-Brno-sever, Česko
    Skvělá image dokáže vytvořit auru důvěry, ale hlavně dodává sebevědomí nám a důvěru v nás ostatním. Proto jsme pro vás vytvořili kurz šitý na míru - Jak využít síly oblečení ve svůj prospěch.
  • 22. 7. 2022 14:00 – 16:30
    Cavalier Store Liberec, nám. Malé 292, 460 01 Liberec, Česko
  • 15. 7. 2022 14:00 – 16:30
    Cavalier Store Praha, nám. Hrdinů 6, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko
  • 24. 6. 2022 14:00
    Tankodrom Milovice, Jiřická 1999, 289 24 Milovice, Česko
    Na Večeru kavalírů IV se sejdeme v Milovicích na tankdromu. Pro členy klubu, kteří se budou účastnit této akce, je připraven bohatý program.
  • 17. 6. 2022 10:00
    Cavalier Store Praha, nám. Hrdinů 6, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko
    Zaměříme se na snahu nejprve pochopit a až pak být pochopen. Naučíte se tak komunikovat na hřišti toho druhého a začnete být šťastní a oblíbení. Uplatnění těchto znalostí dodá vaší firmě nové vhledy jak v oblastech obchodu, řízení, tak i v personalistice.
Networking

Jako člen klubu automaticky získáváte pozvánky na naše společenské akce.

V klubu je zastoupeno mnoho výjimečných lidí ze spousty zajímavých oborů. Podívejte se, kdo už je členem.

Liebl Martin

Jednatel, programátor

probehle akce.jpg

Proběhlé akce

Podívejte se na proběhlé akce a jedinečnou atmosféru našich Večerů kavalírů.

První setkání Klubu kavalírů se odehrálo 20.8.2020, kde jsme symbolicky vypluli vstříc novým přátelstvím a příležitostem plavbou na parníku večerní Prahou.

Druhé setkání Klubu kavalírů proběhlo 17.6.2021 v Liberci v Klubu Lípa. Jedinečné prostory a jedineční lidé se opět postaraly o nezapomenutelnou atmosféru.

Tématem třetího Večera kavalírů bylo setkání dvou světů - startupů a investorů po vzoru úspěšné televizní show Den D, kde  svůj nápad nebo projekt představila pětice kavalírů.

Čtvrté setkání bylo netradičně na tankodromu v Milovicích. Klub kavalírů je místo, kde si navzájem pomáháme s dalším rozvojem našich podniků. A podnikání je někdy válka...

Proběhlé akce
propagace.jpg

Propagace

Navíc, aby se o vás dozvědělo více lidí zařadíme vaši firmu do BONUSOVÉHO PROGRAMU zdarma.

Nabídky partnerů uveřejňujeme na našich webových stránkách. Nabídněte své služby nebo produkty ostatním kavalírům.

iPad Air 2  Silver.png
Propagace
Staňte se členem
pozadi2.jpg

CHTĚLI BYSTE S NÁMI TAKÉ

PROPOJIT SVÉ SÍLY?

Požádejte o schůzku a dozvíte se více.