čt 02. 11.

Cavalier

Večer Kavalírů 8 - Kavalírská Apple Akademie

Rádi bychom vás pozvali na exkluzivní workshop zaměřený na produkty Apple. Objevte, jak plně využívat své Apple produkty a chránit svá data. Připojte se k nám a odkryjte tajemství za těmito ikonickými zařízeními.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Večer Kavalírů 8 - Kavalírská Apple Akademie

Čas a místo

02. 11. 2023 18:00 – 21:00

Cavalier, nám. Hrdinů 1034/6, 140 00 Praha 4-TJ Pankrác, Česko

Hosté

O události

📊 Co se můžete naučit?

• 1. Optimalizace vašeho pracovního prostředí s produkty Apple
  • 2. Bezpečnostní postupy pro ochranu vašich dat a soukromí
  • 3. Rychlé tipy a triky pro efektivní využití vašich Apple zařízení
  • A mnoho dalšího!

🔐 Bezpečnostní bonus:

Specializovaná sekce zaměřená na kyberbezpečnost! Ujistěte se, že vaše digitální zařízení jsou chráněna před hrozbami a naučte se, jak se chránit online.

👤 Kdo je Zdeněk Vízek:

S více než dvaceti lety praxe v oblasti B2B obchodu, z toho deset let v telekomunikačních společnostech, má Zdeněk bohaté zkušenosti v oboru. Za posledních pět let spolupracuje s partnery společnosti Apple při nasazování MacBooků a iPadů do enterprise segmentu. Mimo jiné stojí za úspěšným dodáním 5 000 iPadů do poboček České Spořitelny. Zdeněk se neomezuje pouze na svou primární činnost. Věnuje se i školení obchodních dovedností, využívání Apple produktů a nastavování obchodních procesů. Některé z jeho zálib se dokonce postupně stávají i monetizovanými činnostmi. Můžete ho potkat při zajišťování kamerových dohledových systémů, nastavování chytrých domácností nebo implementaci datové infrastruktury.

🌐 Networking & vzdělávání

Stejně jako na předešlé akci klubu se připravte i zde na večer plný nejen praktického vzdělání, ale i hodnotných infomací.

🎟 Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Zajistěte si své místo co nejdříve, protože kapacita je omezena na 12 účastníků!

Přidejte se k nám, zdokonalte své dovednosti a posuňte svůj digitální svět na novou úroveň.

1900 Kč, 1500 Kč pro členy Klubu Kavalírů