top of page

čt 01. 2.

|

SPOJKA KARLÍN

Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024

Představujeme vám event Večer kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024, který vám přinese novou inspiraci, nové kontakty a pomůže vám tak nastartovat příští rok. Tak si připravte svůj nejlepší oblek a připojte se k nám.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024
Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024

Čas a místo

01. 2. 2024 17:30 – 23:00

SPOJKA KARLÍN, Pernerova 697/35 Praha 8

Hosté

O události

👔 Přestože jsme původně vytvořili událost pro naši úžasnou komunitu kavalírů, rádi bychom pozvali i ty, kteří ještě nejsou součástí našeho společenství, ale mají zájem o nové zkušenosti, inspiraci a užitečné kontakty.

🎉 DETAIL VEČERA KAVALÍRŮ:P řipravujeme největší akci v historii naší komunity - NEXT LEVEL 2024! Chceme vás pozvat k tomu, abyste se připojili k nám v nejlepším obleku a zažili společně s námi večer plný inspirace, nových přátelství a zážitků, které vás posunou kupředu.

📅 PROGRAM VEČERA KAVALÍRŮ: Naši skvělí řečníci vám přinesou přednášky na témata, jako je udržení mentální jasu, vytváření nadstandardních vztahů, správa financí, zdravý životní styl a mnoho dalšího. Přijďte se inspirovat a navázat nová přátelství!

🔊 PŘEDSTAVENÍ ŘEČNÍKŮ: Zde jsou někteří z našich špičkových řečníků, kteří sdílí své znalosti a zkušenosti:

 • 👤 Vít Šrámek, expert na manažerské a komunikační dovednosti s bohatými zkušenostmi z bankovnictví a IT, a jako Vice President International Coach Federation Czech Chapter. Vít kombinuje praktické vedení s hlubokým porozuměním lidského potenciálu. Vít čerpá z mnoha let praxe v koučinku a vedení týmů a nabízí osvědčené metody pro zvládání výzev moderního světa.
 • 👤 Marie Vašková, s její nakažlivou vášní pro módu a mezilidské vztahy, vás zasvětí do tajů vytváření nadstandardních vztahů jako principu, na kterém staví svůj úspěch v Cavalieru. Její práce s klienty je nejen o módě, ale i o hlubším porozumění jejich potřeb a budování pevných přátelství.
 • 👤 Martin Liebl, s jeho vizionářským pohledem a se 20letými zkušenostmi s investováním na burze, propojuje finance s filantropií a odhaluje tak klíč k finanční hojnosti. Jeho bohatá kariéra ho zavedla od vedoucích pozic v korporacích přes mobilní telekomunikace po celé Evropě, až po zakládání investičního fondu. Kromě finančního sektoru je Martin vášnivě zasazen i do filantropie.
 • 👤 Iveta Hejduková, představuje most mezi přírodou a moderním životem a svou vášeň pro zdravý životní styl proměnila v úspěšnou kariéru v síťovém marketingu. Ve své přednášce vám odhalí, jak správná strava může vést k neuvěřitelné produktivitě a úspěchu.
 • 👤 Zdeněk Vízek, expert na digitální inovace a sales, který dokáže přinést unikátní pohled na nasazení technologií ve firmách a jejich přínos pro zvýšení produktivity. Zdeněk, který neustále hledá nové způsoby, jak propojit technologie a business, je také vášnivým podporovatelem digitální gramotnosti v základních školách, a svým přístupem inspiruje ostatní k rozvoji a inovaci.
 • 👤 Jakub Moravec, zakladatel společnosti MOKUSO vám poodhalí své nejúspěšnější techniky pro vytváření profesních kontaktů a osvědčené metody a přístupy, které mu pomohly vybudovat úspěšný byznys. Jeho přednáška vám poskytne nejen praktické návody na budování profesních sítí, ale také ukáže, jak jeho komunikace s klienty představuje inspiraci pro každého, kdo chce svou firmu postavit na kvalitě.

🎉 DALŠÍ INFORMACE K VEČERU KAVALÍRŮ:

🤝 Po oficiálním programu bude networking pro rozšíření vašich kontaktů.

📍 Událost je otevřená všem, kteří sdílí zájem o růst, sdílení a také o to chodit ve společenském oblečení.

🍽️ Připravujeme vynikající pohoštění, abyste mohli plně vychutnat večer.

🚀 Připojte se k nám a zažijte NEXT LEVEL 2024! 🚀

Nemusíte být součástí naší komunity - stačí, když máte zájem o rozvoj, inspiraci a nová přátelství. Přijďte v obleku a buďte součástí této jedinečné události! 🌟

💰 Vstupné: 1950 Kč

Při zakoupení vstupenky získáte  bonus 5000 Kč na sladěný set oblečení CAVALIER v rámci služby SMART ŠATNÍK!

Vstupenky

 • Standardní vstupenka

  1 950,00 Kč
  Prodej skončil
 • Pro členy Klubu Kavalírů

  1 550,00 Kč
  Prodej skončil
 • Vstupenka zdarma

  0,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page