čt 05. 10.

Cavalier

Večer Kavalírů 7

Networking, který obohatí Váš život. Konkrétní návod, jak vaše peníze proměnit v mosty vedoucí k prosperitě. Vzdělávací zážitek, kde na vlastní kůži pocítíte, jak zvládnout emoce při obchodování na burze. Obohaťte svůj život novými přátelstvími a profesními kontakty. Večerem provází Martin Liebl.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Večer Kavalírů 7

Čas a místo

05. 10. 2023 18:00 – 21:00

Cavalier, nám. Hrdinů 1034/6, 140 00 Praha 4

Hosté

O události

📊 Co vás čeká?

1. Praktické investování: Ukážeme si, jak investovat na burze a jak efektivně obhospodařovat akciové portfolio.
  2. Filozofie investora: Vytvoříme si mindset investora a naučíme se žít v souladu s touto filozofií.
  3. Klíčové pilíře investic: Objevíme konzistenci, diversifikaci a pravidelné investování jako základní stavební kameny úspěšného investičního plánu.
  4. Síla složeného úročení: Prozkoumáme, jak složené úročení může mít magický dopad na vaše investice.
  5. Řízení rizika: Získáme dovednosti v navigaci na nevyzpytatelném finančním trhu a nučíme se, jak chránit kapitál.
  6. Emoční kontrola: Odhalíme, jak emoce ovlivňují naše obchodní rozhodnutí a jak je lépe kontrolovat.
  7. Emoční rovnováha: Naučíme se, jak si udržet klidnou mysl během tržních výkyvů a jak se vyrovnávat se ztrátami a zisky.

👤 Kdo je Martin Liebl:

Martin Liebl je vizionář s hlubokými znalostmi v globální ekonomice a zkušenostmi z vedoucích pozic v korporátech, mobilních telekomunikacích a investičních společnostech. Kromě obchodního světa má silnou vášeň pro filantropii. V Praze spoluzaložil jednu z prvních vzdělávacích internetových kaváren a v roce 2019 i Nadační fond dr. Dagmar Lieblové, zaměřený na židovské dědictví. Své 20 leté zkušenosti s obchodováním na burze je připraven je sdílet s vámi.

🌐 Networking & vzdělávání

Připravte se na nezapomenutelný večer plný hodnotných setkání a praktického vzdělání. Toto je váš startovací bod na cestě k finanční svobodě!

🎟 Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Stavte s námi mosty k prosperitě. Těšíme se na vás!

1900 Kč, 1500 Kč pro členy Klubu Kavalírů