čt 01. 2.

SPOJKA KARLÍN

Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024

Představujeme vám vrcholnou událost v historii naší komunity, určenou pro příznivce značky CAVALIER. Tato akce Vám přinese novou inspiraci, cenné kontakty a vytvořili jsme ji tak, aby byla klíčovým okamžikem pro úspěšný start tohoto roku.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024

Čas a místo

01. 2. 2024 17:30 – 23:00

SPOJKA KARLÍN, Pernerova, 186 00 Praha 8-Karlín, Česko

Hosté

O události

S nadšením vám oznamujeme nadcházející vrcholnou událost v historii naší komunity, určenou pro největší příznivce značky CAVALIER a milovníky společenského oblečení. Večer kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024 nabídne jedinečnou příležitost ke spojení zajímavých jednotlivců z různých oborů. Srdečně vás zveme, abyste se k nám připojili v oblečení CAVALIER, případně v tom nejlepším obleku a společně s námi prožili večer plný inspirace, nových kontaktů a myšlenek, které vás posunou v tomto roce na další level.

🎉 DETAIL VEČERA KAVALÍRŮ:

Přestože jsme původně vytvořili událost pro naši úžasnou komunitu kavalírů, rádi bychom pozvali i ty, kteří ještě nejsou součástí našeho společenství, ale mají zájem o nové zkušenosti, inspiraci a užitečné kontakty. Nemusíte být součástí naší komunity - stačí, když máte zájem o rozvoj, inspiraci a nová přátelství. Přijďte v obleku a buďte součástí této jedinečné události! 🌟

📅 PROGRAM VEČERA KAVALÍRŮ: Naši skvělí řečníci vám přinesou přednášky na témata, jako je udržení mentální jasu, vytváření nadstandardních vztahů, správa financí, zdravý životní styl a mnoho dalšího. Přijďte se inspirovat a navázat nová přátelství!

🔊 PŘEDSTAVENÍ ŘEČNÍKŮ: Zde jsou někteří z našich špičkových řečníků, kteří sdílí své znalosti a zkušenosti:

• 👤 Vít Šrámek, expert na manažerské a komunikační dovednosti s bohatými zkušenostmi z bankovnictví a IT, a jako Vice President International Coach Federation Czech Chapter. Vít kombinuje praktické vedení s hlubokým porozuměním lidského potenciálu. Vít čerpá z mnoha let praxe v koučinku a vedení týmů a nabízí osvědčené metody pro zvládání výzev moderního světa.
  • 👤 Marie Vašková, spoluzakladatelku společnosti CAVALIER není třeba představovat. Připravte se na poutavý pohled do dynamického světa módy a podnikání! Povíme si o nejtěžších rozhodnutích, o strategiích, které nám pomohly překonat obtíže, a o tom, jak jsme vyrůstali do podoby, kterou máme dnes. Nevynechá ani novinky, které naši klienti mohou s nadšením očekávat.
  • 👤 Iveta Hejduková, představuje most mezi přírodou a moderním životem a svou vášeň pro zdravý životní styl proměnila v úspěšnou kariéru v síťovém marketingu. Ve své přednášce vám odhalí, jak správná strava může vést k neuvěřitelné produktivitě a úspěchu.
  • 👤 Zdeněk Vízek, expert na digitální inovace a sales, který dokáže přinést unikátní pohled na nasazení technologií ve firmách a jejich přínos pro zvýšení produktivity. Zdeněk, který neustále hledá nové způsoby, jak propojit technologie a business, je také vášnivým podporovatelem digitální gramotnosti v základních školách, a svým přístupem inspiruje ostatní k rozvoji a inovaci.
  • 👤 Jakub Moravec, zakladatel společnosti MOKUSO vám poodhalí své nejúspěšnější techniky pro vytváření profesních kontaktů a osvědčené metody a přístupy, které mu pomohly vybudovat úspěšný byznys. Jeho přednáška vám poskytne nejen praktické návody na budování profesních sítí, ale také ukáže, jak jeho komunikace s klienty představuje inspiraci pro každého, kdo chce svou firmu postavit na kvalitě.
  • 👤 Martin Liebl, s jeho vizionářským pohledem a se 20letými zkušenostmi s investováním na burze, propojuje finance s filantropií a odhaluje tak klíč k finanční hojnosti. Jeho bohatá kariéra ho zavedla od vedoucích pozic v korporacích až po zakládání investičního fondu. V závěrečné části se Martin chystá představit zcela nový krok směrem k našemu společnému růstu.

🎉 DALŠÍ INFORMACE K VEČERU KAVALÍRŮ:

🤝 Po oficiálním programu bude networking pro rozšíření vašich kontaktů.

📍 Událost je otevřená všem, kteří sdílí zájem o růst, sdílení a také o to chodit ve společenském oblečení.

🍽️ Připravujeme vynikající pohoštění, abyste mohli plně vychutnat večer.

🚀 Připojte se k nám a zažijte NEXT LEVEL 2024! 🚀

• Pro klienty programu SMART ŠATNÍK: 995 Kč