top of page

CESTA KAVALÍRA

Připojte se k nám ve 30 denních výzvách, které vám pomohou převzít kontrolu nad svým životem nebo získat více vitální energie a stát se tak svou lepší verzí. Vždyť od snahy naplňovat náš vlastní potenciál se odvíjí míra našeho pocitu štěstí a naplnění. Zapojte se také!Říká se, že skutečné a trvalé štěstí zažívají ti, kteří jdou cestou naplnění svého poslání a tím činí své životy výjimečnými. Jenže abychom viděli naši správnou cestu životem, musíme se na ni držet správně naladěni a nenechat se svádět na scestí. Cesta kavalíra je cestou bojovníka bojujícího s protivníkem největším - drakem, vnitřním svůdcem, který tkví v každém z nás. Svádí nás a brání nám ji vidět.

Vždyť tajemství naší budoucnosti spočívá v tom, co děláme každý den. Tak nenechávejme ostatní lidi a události všedních dní, aby určovali naši budoucnost. Naopak, vymaňme se z vlivu draka a vydejme se na společnou cestu za svou lepší verzí!Jak zjistím, jaké výzvy se účastnit?

30 denní kavalírské výzvy jsou praktickou částí ke knize Cesta kavalíra. Správnou oblast, kterou je třeba konkrétní výzvou posílit, vám odhalí výsledek testu v kapitole Najděte své draky. Nebo si prostě vyberte tu, které vás nejvíce osloví; výzev můžete absolvovat

i několik souběžně!


Na tuto akci bude navazovat příští setkání klubu - Večer kavalírů IV, na kterém dojde

k vyhodnocení a předání pamětních odznaků v případě úspěšného splnění jedné

z kavalírských výzev.

Nejste-li členem klubu a zvládnete alespoň jednu z výzev, obdržíte na event pozvánku a tím ojedinělou možnost stát se na jeden večer součástí Klubu kavalírů a zažít tak atmosféru našich akcí na vlastní kůži.


Nebudete v tom sami!

Když jsem v roce 2015 s partnerkou založil společnost Cavalier, přeneseně vzato jsme se starali o to, aby si ráno naši kavalíři před šatní skříní zvolili to správné „brnění”, čeká-li je ten den náročná „bitva". Započali jsme tím naši misi doprovázet vás na cestě za úspěchem.


Ovšem to neznamená být jen perfektně oblečený, mít kapsy plné peněz a jezdit v drahých autech. Tady jde o bohatství vnitřní. Neboť čím vědomější život vedeme, tím kvalitnější je. A k tomu je někdy třeba i vzájemné pomoci a podpory - tak mi dejte o své cestě vědět, třeba na Instagramu @Solda88 nebo na Facebooku @PetrSoler. Budu moc rád její součástí.


---

Pokud chcete získat e-book Cesta kavalíra, dejte nám váš e-mail a my vám pošleme postupně všechny kapitoly z knihy.

VÍCE O KLUBU KAVALÍRŮ

. . .

Pokud vás zajímá další informace o Klubu kavalírů například kdo je členem, jak to vypadalo na předchozích akcích, klikněte zde.

bottom of page