pozadi_kodex.jpg

KNOW-HOW ČLENŮ KLUBU

. . .

Když podporujeme ostatní, sami jsme životem podporováni.

A tak je kultura našeho klubu postavena na sdílení know-how.

5 podnikatelských projektů ze Dne D

Jakub David

Jakub David je podnikatel z Mikulova a jednatel firmy DAVID Solutions, s.r.o., Společnost se zabývá poskytováním servisu v oblasti brusiva, nástrojů a nářadí pro klienty z různých oborů. Tu před více než 20 lety založil jeho otec, který byl uznávaným odborníkem v oboru. Od dětství se tak zapojoval do chodu firmy a podílel se na jejím rozvoji a nyní stojí v jejím čele. Firmě se dařilo dobře, ale s pandemií přišla výzva, která pobízí k transformaci. Jaké příležitosti tento obor přináší a jaká je další vize jeho firmy, do které by rád přizval partnera, vám poví Jakub David!

Motivace a inspirace jak se posunout dál

Jakub David

Příběhy, které stojí za sdílení

lG6p839w.jpg

CHTĚLI BYSTE BÝT TAKÉ

JEDNÍM Z NÁS?

Klub kavalírů je založen na hodnotách vyjadřujících vyšší společenský účel. To abychom vymezili, kým jsme a do velké míry určili i složení a chování lidí v této organizaci. Potencionálnímu zájemci nevzniká automatický nárok na přijetí do klubu.

Služba je zpoplatněna částkou 2 020 Kč měsíčně. Částku Vám v plné výši připisujeme na Vaše klientské konto. Kdykoli ji můžete uplatnit pro pořízení produktů a služeb Cavalier.