top of page

čt 01. 2.

|

SPOJKA KARLÍN

Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024

Představujeme vám event Večer kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024, který vám přinese novou inspiraci, nové kontakty a pomůže vám tak nastartovat příští rok. Tato událost je naším dosud největším projektem, kde se sejde až 300 kavalírů. Tak si připravte svůj nejlepší oblek a připojte se k nám.

Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024
Večer Kavalírů 8: NEXT LEVEL 2024

Čas a místo

01. 2. 2024 16:00 – 22:00

SPOJKA KARLÍN , Pernerova 697/35 Praha 8

O události

Před několika lety jsme vytvořili komunitu kavalírů s důrazem na vzájemnou podporu a spolupráci. Naše události vám poskytují jedinečnou příležitost setkat se s lidmi, kteří mají potenciál posunout vaše podnikání a kariéru na další úroveň.

Chystáme pro vás další událost, která spojí všechny tyto prvky - NEXT LEVEL 2024. Tato akce vám nabídne  šanci začít příští rok s novou energií, inspirací a novými spojeními, které vám umožní přiblížit se ke svým cílům. Celá akce je koncipována tak, aby vás propojila s těmi správnými lidmi, kteří mohou vaši kariéru a obchodní vyhlídky posunout k lepšímu a otevřít vám dveře k novým možnostem.

PROGRAM KONFERENCE

  • Vít Šrámek - Focus & Flow:Jak udržet mentální jas v době informačního přetížení 
  • Marie Vašková - Relationships Are Power:Jak a proč vytvářet nadstandardní vztahy 
  • Martin Liebl - Mastering Money Management:Finanční hojnost začíná v mysli 
  • Iveta Hejduková - Fuel for Success:Stravovací návyky vedoucí k vyšší produktivitě 
  • Zdeněk Vízek - Tech-Edge:Využití digitálních inovací pro zvýšení produktivity 
  • Jakub Moravec - Networking Masterclass:Nejúspěšnější techniky pro vytváření profesních kontaktů

———————————————

Po oficiálním programu následuje networking pro rozšíření vašich kontaktů a sdílení nápadů.

PŘEDSTAVENÍ ŘEČNÍKŮ

👤 Vít Šrámek, expert na manažerské a komunikační dovednosti s bohatými zkušenostmi z bankovnictví a IT, a jako Vice President International Coach Federation Czech Chapter. Vít kombinuje praktické vedení s hlubokým porozuměním lidského potenciálu. Vít čerpá z mnoha let praxe v koučinku a vedení týmů a nabízí osvědčené metody pro zvládání výzev moderního světa.

👤 Marie Vašková, s její nakažlivou vášní pro módu a mezilidské vztahy, vás zasvětí do tajů vytváření nadstandardních vztahů jako principu, na kterém staví svůj úspěch v Cavalieru. Její práce s klienty je nejen o módě, ale i o hlubším porozumění jejich potřeb a budování pevných přátelství.

👤 Martin Liebl, s jeho vizionářským pohledem a se 20letými zkušenostmi s investováním na burze, propojuje finance s filantropií a odhaluje tak klíč k finanční hojnosti. Jeho bohatá kariéra ho zavedla od vedoucích pozic v korporacích přes mobilní telekomunikace po celé Evropě, až po zakládání investičního fondu. Kromě finančního sektoru je Martin vášnivě zasazen i do filantropie.

👤 Iveta Hejduková, představuje most mezi přírodou a moderním životem a svou vášeň pro zdravý životní styl proměnila v úspěšnou kariéru v síťovém marketingu. Ve své přednášce vám odhalí, jak správná strava může vést k neuvěřitelné produktivitě a úspěchu.

👤 Zdeněk Vízek, expert na digitální inovace a sales, který dokáže přinést unikátní pohled na nasazení technologií ve firmách a jejich přínos pro zvýšení produktivity. Zdeněk, který neustále hledá nové způsoby, jak propojit technologie a business, je také vášnivým podporovatelem digitální gramotnosti v základních školách, a svým přístupem inspiruje ostatní k rozvoji a inovaci.

👤 Jakub Moravec, zakladatel společnosti MOKUSO vám poodhalí své nejúspěšnější techniky pro vytváření profesních kontaktů a osvědčené metody a přístupy, které mu pomohly vybudovat úspěšný byznys. Jeho přednáška vám poskytne nejen praktické návody na budování profesních sítí, ale také ukáže, jak jeho komunikace s klienty představuje inspiraci pro každého, kdo chce svou firmu postavit na kvalitě.

📍Na místě pro vás bude k dispozici vynikající pohoštění a občerstvení, abyste mohli plně užít tento den. Událost je plánována pro 300 účastníků, kteří se všichni obléknou do svých nejlepších obleků. Očekáváme, že vás čeká den plný inspirace, nových kontaktů a nezapomenutelných okamžiků, které vás posunou kupředu. Tuto jedinečnou příležitost si nemůžete nechat ujít.

Připojte se k nám a zažijte NEXT LEVEL 2024!

Vstupné:

  • Standardní cena: 1950 Kč
  • Prémiové členství: 1550 Kč

Sdílet událost

bottom of page