pozadi_kodex.jpg

Připojte se k nám ve 30 denních výzvách, které vám pomohou převzít kontrolu nad svým životem nebo získat více vitální energie a stát se tak svou lepší verzí. Vždyť od snahy naplňovat náš vlastní potenciál se odvíjí míra našeho pocitu štěstí a naplnění. Zapojte se také!

CESTA KAVALÍRA

. . .

Vizualizace_kniha-letak_FULLHD.jpg

Říká se, že skutečné a trvalé štěstí zažívají ti, kteří jdou cestou naplnění svého poslání a tím činí své životy výjimečnými. Jenže abychom viděli naši správnou cestu životem, musíme se na ni držet správně naladěni a nenechat se svádět na scestí. Cesta kavalíra je cestou bojovníka bojujícího s protivníkem největším - drakem, vnitřním svůdcem, který tkví v každém z nás. Svádí nás a brání nám ji vidět.

Vždyť tajemství naší budoucnosti spočívá v tom, co děláme každý den. Tak nenechávejme ostatní lidi a události všedních dní, aby určovali naši budoucnost. Naopak, vymaňme se z vlivu draka a vydejme se na společnou cestu za svou lepší verzí!

A4_Kavalirska_vyzva_BEZ-TEXTU.jpg
mockup-kniha.png

Jak zjistím, jaké výzvy se účastnit?

30 denní kavalírské výzvy jsou praktickou částí ke knize Cesta kavalíra.
Správnou oblast, kterou je třeba konkrétní výzvou posílit, vám odhalí výsledek testu v kapitole Najděte své draky. Nebo si prostě vyberte tu, které vás nejvíce osloví; výzev můžete absolvovat

i několik souběžně!

otevrena-kniha.png

pozadi_kodex.jpg

Na tuto akci bude navazovat příští setkání klubu - Večer kavalírů IV, na kterém dojde

k vyhodnocení a předání pamětních odznaků v případě úspěšného splnění jedné

z kavalírských výzev.

Nejste-li členem klubu a zvládnete alespoň jednu z výzev, obdržíte na event pozvánku a tím ojedinělou možnost stát se na jeden večer součástí Klubu kavalírů a zažít tak atmosféru našich akcí na vlastní kůži.

Nebudete v tom sami!

petr_4fea5697a.png
Snímek obrazovky 2022-01-20 v 18.50_edited.png

Když jsem v roce 2015 s partnerkou založil společnost Cavalier, přeneseně vzato jsme se starali o to, aby si ráno naši kavalíři před šatní skříní zvolili to správné „brnění”, čeká-li je ten den náročná „bitva". Započali jsme tím naši misi doprovázet vás na cestě za úspěchem. Ovšem to neznamená být jen perfektně oblečený, mít kapsy plné peněz

a jezdit v drahých autech. Tady jde o bohatství vnitřní. Neboť čím vědomější život vedeme, tím kvalitnější je.  A k tomu je někdy třeba i vzájemné pomoci a podpory - tak mi dejte o své cestě vědět, třeba na Instagramu @Solda88 nebo na Facebooku @PetrSoler. Budu moc rád její součástí.

mockup-kniha.png
otevrena-kniha.png